Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı

mavi sertifikalı ceviz fidanı

Zirve Fidancılık olarak yüksek devlet destekli mavi sertifikalı ceviz fidanı üretim ve satışı için tüm prosedürlerimizi tamamlamış bulunmaktayız. Firmamız 2016 yılında mavi sertifikalı ceviz fidanı satışlarına başlayacaktır. Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.
Mavi Sertifika Nedir?
Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanında Devlet Desteği

Tüplü Ceviz Fidanı

tüplü fernor ceviz fidani

Tüplü ceviz fidanlarımızın satışı yıl boyunca yapılmaktadır.
Tüplü Ceviz Fidanı Siparişi ve destek için bizi arayabilirsiniz.

 

Ceviz Fidanı Bahçesi

ceviz bahçesi kurulumu

Zirve Ceviz Fidanı yetiştiriciliği olarak satış zamanı ve sonrası destek hizmetlerimizden ceviz bahçesi kurulumu ile yanınızdayız. Sizlerin hak ettiği en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen firmamız alanında profesyonel ekibi ile ceviz bahçeniz kurulur.
Ceviz Bahçesi Nasıl Kurulur?

Zirve Fidancılık

zirve fidancılık

Tarihçemiz;Zirve Fidancılık

Zirve Fidancılık 1988 yılından günümüze babadan oğula yetişen yeni bireyler ile ceviz fidanı yetiştiriciliğine devam etmektedir.

Tüm fidanlarımızın satışı ismine doğru faturalı ve sertifikalı olarak yapılıp indirimli anlaşmalı kargo firmalarımız ile teslimat sağlanmaktadır. Tüm satışlarımız faturalı ve sözleşmeli olarak yapılmaktadır. Ayrıca toplu alımlarda firmamıza ait nakliye araçları ile teslimat yerinde yapılıp yerinde ceviz fidanı ekimi ve satış sonrası destek hizmetlerimiz olan budama, aşılama ve çeşit değiştirme yapılmaktadır.

Ceviz fidanında Devletimizin sağladığıhibe desteklemesi isteklerinizde sizlere belge desteği de sağlamaktayız.

Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı Üretimi

Ayrıca mavi sertifikalı ceviz fidanı üretimi ve satışı için anaç tesislerini hazır hale getirmiş olup mavi sertifikalı ceviz fidanı üretimine başlamıştır. 2016 yılı itibari ile mavi sertifikalı ceviz fidanı siparişlerinide gönderime başlayacaktır. 

Misyonumuz;

Ticari ahlakı en üst seviyede tutarak siz değerli müşterilerimize hak ettiği en iyi hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz;

Siz değerli müşterilerimize kazançlı bir yatırımın kapılarını en doğru şekilde açarak pazarda sektörümüzde ismi ilk anılan firma olmaktır.

açık köklü ceviz fidanı

tüplü ceviz fidanları

ceviz bahçesi

Ceviz Fidanı Üretim Tesisimiz

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com